Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики

Загальні:

Виробник:
SYL Battery
Тип акумулятора:
Літій-залізофосфат (LiFe PO4)
Ємність акумулятора, А/год:
2450 Вт
Кількість циклів заряду/розряду:
4000-6000
Напруга, В:
48
Струм заряду, А:
30
Робоча температура, °C:
-10...50
Габарити, мм² :
442*500*134
Маса акумулятора, кг:
27.5
Гарантія, міс:
84

Опис

GS Energy GBL2.45K3 (SYL Battery) - новинка на ринку України, високоякісна акумуляторна батарея літій-залізофосфатного (LiFePo4) типу. Відрізняється високою якістю компонентів, збірки, тривалими гарантійними умовами. Кількість повних робочих циклів - від 4 до 6 тисяч. 

GS Energy (Syl Battery) – китайська компанія, що займається виробництвом та продажем акумуляторних систем. SYL була заснована у 2018 році і є дочірньою компанією великого виробника сонячних фотомодулів Tier-1 Risen Energy. Маючи в команді понад 100 співробітників з досліджень і розробок у сфері батареї та системної інтеграції, SYL прагне бути одним із провідних світових постачальників інтелектуальних енергетичних систем "Energy Storage +". Модельний ряд GS Energy є ідеальним рішенням по накопиченню електроенергії для комерційних обєктів чи домогосподарств.

Завдяки перевагам технології акумуляторної батареї, SYL може запропонувати рішення для згладжування відновлюваної енергії, згладжування піків, регулювання частоти, мікромережі, резервного живлення, та інших додаткових опцій. З повним спектром продуктів, що охоплюють акумуляторні системи, житлові, C&I та комунальні системи зберігання енергії. SYL поставляє до Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини, Чехії, Канади, Японії, та інші країни світу.

Які основні переваги GS Energy GBL2.45K3 (SYL Battery):

  • Гарантія 6000 циклів з глибиною розряду акумулятора до 80%;
  • Легка інтеграція з інверторами напруги автономного та гібридного типів;
  • Легке підключення до інших акумуляторів Syl, модульний дизайн з можливістю нарощування потужності;
  • Видає до 5 кВт потужності з одного модуля (місткістю 2,45 кВт*год);
  • Простий монтаж зводить до мінімуму час установки і вартість;

BMS система забезпечує повний захист акумулятора: від аномальної температури, високого струму, напруги, від розряду і т.д.

Процес монтажу акумуляторів GS Energy GBL2.45K3 (SYL Battery)