Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики

Основні атрибути

Виробник:
Ysmart
Модель:
CM20K-10A 12-24В, 10А
Тип контролера:
ШІМ
Номінальна напруга, В:
12/24
Струм навантаження, А:
10
Захист від перенапруги:
так
Власний струм споживання, мА:
10
Дисплей:
LED
Наявність USB:
так
Робоча температура, °C:
-35...+60
Габарити, мм:
150х78х35
Вага, г:
150

Опис

Контролер CM20K - це інтелектуальний, багатоцільовий контролер заряду та розряду акумуляторних батарей, що забезпечує передачу струму від фотоелектричної панелі. Розрахований на силу струму 10А та напругу 12/24В. У цьому пристрої використовується рідкокристалічний дисплей з дуже зручним інтерфейсом, є можливість гнучкого встановлення різні параметрів управління, які цілком відповідають відповідним вимогам до застосування. Діє за принципом широтно-імпульсної модуляції.

Використовується в невеликих домашніх системах альтернативного енергопостачання, для організації вуличного освітлення. Прилад призначений для роботи з різними типами свинцево-кислотних акумуляторів – гелевих, автомобільних, мультигелевих. Приєднання до літій-іонних, нікель-кадмієвих та інших типів гібридних накопичувачів не допускається. Для найменших втрат електроенергії пристрій слід встановлювати якнайближче до батареї.

Основні переваги:

- вбудований промисловий мікроконтролер;

- великий LCD-дисплей;

- 4-х ступеневий алгоритм заряджання на основі ШІМ;

- системи захисту від короткого замикання, обриву в мережі, зворотного струму та перевантаження;

- 2 USB-порти 5В/3А;

- низький рівень нагрівання.

Перед приєднанням контролера до АКБ слід переконатися, що батарея має достатній заряд. Це необхідно для автоматичного визначення значення напруги та її типу. Слід уникати встановлення в вологих середовищах, запилених місцях або місцях із займистими та вибухонебезпечними газами. Бажано встановлювати прилад у вертикальній площині.

Розрахований на роботу при температурі зовнішнього середовища від -35С до +60С. Завдяки малій вазі 0,15 кг та невеликим розмірам 150*78*35мм можна прилад можна брати в мандрівки, на відпочинок, на дачу тощо.

 

Пристрій виготовляється в КНР і має 12-ти місячний гарантійний термін.