Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики

Основні атрибути

Виробник:
Ysmart
Модель:
W88-F 60A 12-24В
Тип контролера:
ШІМ
Номінальна напруга, В:
12/24
Струм навантаження, А:
60
Захист від перенапруги:
так
Власний струм споживання, мА:
10
Дисплей:
LED
Наявність USB:
так
Робоча температура, °C:
-35...+60
Габарити, мм:
180*90*40
Вага, г:
260

Опис

Контролер W88-F 60A 12-24В - це інтелектуальний, багатоцільовий контролер заряду та розряду акумуляторних батарей, що забезпечує передачу струму від фотоелектричної панелі. Розрахований на силу струму 60 А та напругу 12/24В. У цьому пристрої використовується рідкокристалічний дисплей з дуже зручним інтерфейсом, є можливість гнучкого встановлення різні параметрів управління, які цілком відповідають відповідним вимогам до застосування. Діє за принципом широтно-імпульсної модуляції.

Використовується в невеликих домашніх системах альтернативного енергопостачання, для організації вуличного освітлення. Прилад призначений для роботи з різними типами свинцево-кислотних акумуляторів – гелевих, автомобільних, мультигелевих. Приєднання до літій-іонних, нікель-кадмієвих та інших типів гібридних накопичувачів не допускається. Для найменших втрат електроенергії пристрій слід встановлювати якнайближче до батареї.

Основні переваги:

  • Вбудований промисловий мікроконтролер;
  • Великий LCD-дисплей;
  • 4-х ступеневий алгоритм заряджання на основі ШІМ;
  • Системи захисту від короткого замикання, обриву в мережі, зворотного струму та перевантаження;
  • 2 USB-порти 5В/3А;
  • Низький рівень нагрівання.

Перед приєднанням контролера до АКБ слід переконатися, що батарея має достатній заряд. Це необхідно для автоматичного визначення значення напруги та її типу. Слід уникати встановлення в вологих середовищах, запилених місцях або місцях із займистими та вибухонебезпечними газами. Бажано встановлювати прилад у вертикальній площині.

Розрахований на роботу при температурі зовнішнього середовища від -35С до +60С. Завдяки малій вазі 0,28 кг та невеликим розмірам 180*90*40 м м можна прилад можна брати в мандрівки, на відпочинок, на дачу тощо.

Пристрій виготовляється в КНР і має 12-ти місячний гарантійний термін.