Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Характеристики

Основні

Виробник:
Huawei
Модель:
SUN2000-30KTL-M3
Країна - виробник:
Китай
Тип інвертора:
мережевий
Кількість фаз:
3
Кількість MPPT :
4
ККД, %:
98,7
Інтерфейс:
WLAN / Ethernet (смарт-донгл WLAN FE) / 4, 3, 2 G (смарт-донгл 4G)

Вхідні характеристики сонячного поля

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
45000
Діапазон вхідної напруги, В:
200-1100
MPPT діапазон напруги, В:
480-800
Максимальна напруга, В:
1100
Максимальний струм MPPT трекера, А:
26

Вихідні характеристики

Номінальна потужність, Вт:
30000
Максимальна потужність, Вт:
33000 (максимальна активна потужність)
Вихідний струм, А:
48
Вихідна напруга, В:
230/400
Форма синусоїди:
правильна
Частота , Гц:
50/60

Загальні

Габаритні розміри, мм:
640x530x270
Вага інвертора, кг:
46
Гарантія, міс:
120
Робочий діапазон температури, °C:
-25...+60
Вологість, %:
0...100%
Ступінь захисту:
ІР66
Охолодження:
пасивне

Опис

Huawei SUN2000-30KTL-M3 - надсучасний інвертор з широким набором функціоналу для побудови високоефективної СЕС, тому його вихід на ринок України чекають усі. Дана модель повинна замінити справжнього лідера ринку, SUN2000-30KTL-A, поєднуючи його найкращі апаратні характеристики з сучасною системою моніторингу та діагностики системи. Інвертор зберіг свою ключову перевагу - 4 MPPT трекера, тож саме ця модель є головним претендентом на звання кращого інвертора на найближчі 5 років. Також інвертор сумісний з усіма найкращими рішеннями Huawei у сфері онлайн-моніторингу.

Як і його попередник, SUN2000-30KTL-M3 відноситься до мережевих інверторів. Призначається для роботи в трьохфазній мережі. Чудово підходить для станцій під "зелений тариф", адже його технічні характеристики дозволяють отримувати максимальні робочі показники від будь яких панелей, зокрема, від панелей потужністю понад 500 Вт.

Детальніше оглянемо усі переваги даного інвертора:

  • Наявність 4 незалежних МРРТ-трекерів. Дана функція забезпечує розміщення сонячних панелей в 4 різних положеннях з різними кутами нахилу. Це особливо актуально у випадку встановлення панелей на кілька різних дахів або конструкцій.
  • ККД 98.7 %. Інвертор SUN2000-30KTL-M3 має НАЙВИЩИЙ ринковий показник ефективності роботи згідно європейського стандарту. Тому інвертор перетворюватиме більшу кількість постійного струму в змінний в порівнянні з стандартними інверторами. В потужності це значення близьке до 3600 Вт щорічно.
  • Широкий діапазон вхідної напруги. Може працювати з робочою DC напругою від панелей в діапазоні 200-1100 В, що дозволяє підключати обмежену кількість сонячних панелей на стрінг. Рекомендована напруга, при цьому (МРРТ діапазон) становить 200-800В. Також даний інвертор витримує значні "перекоси по фазах". Це особливо актуально для наших мереж, де струм не є ідеальним, як, наприклад, в Європі.
  • Покращена конвекція. У даному інверторі відсутні зовнішні вентилятори, що зачасту є причиною поломок та запилення пристрою. Конвекція (охолодження) пристрою здійснюється пасивно+всередині інвертора є вбудований вентилятор. Стандарт захисту оболонки IP66 вважається одним з кращих на ринку інверторів. Інвертор фактично герметично захищений від пилу і вологи. А та волога, що все ж таким потрапила всередину, не повинна нарушати роботу Huawei SUN2000-30KTL-M3.
  • Вбудований PID модуль дозволяє сповільнити процес деградації панелі і забезпечує його тривалішу експлуатацію. Зменшує витрати вихідної потужності на 1.59 % після 6 місяців експлуатації пристрою.

  • Система моніторингу і програмний додаток FusionSolar для полегшеного керування станцією. Компанією Huawei було розроблено сучасний мобільний додаток для віддаленого моніторингу роботи станцією. Базові налаштування для роботи інвертора можна здійснити безпосередньо з додатку. Дані про роботу станції відправляються безпосередньо на сервер з використанням WLAN/4G/3G/2G донглів. Тому для передачі даних наявність маршрутизатора не є обов’язковою.

  • Сумісність з системами моніторингу і розумними лічильниками Huawei. Інвертори серії M3, як і інвертори серії M0, сумісні з смарт донглами Huawei SDongleA-05 (WLAN) та Huawei SDongleA-03-EU (4G), що дозволяє в реальному часі здійснювати моніторинг всієї системи. Крім цього, для покращення роботи фотомодулів, інвертор також сумісний з оптимізаторами Huawei, потужностями у 375 та 450 Вт.

  • Габарити нового інвертора Huawei тепер компактніші: ширина становить 640 мм, що на 300 мм менше, ніж у Huawei SUN2000-30KTL-A. Вага, при цьому, теж зменшена - всього 43 кг.

  • Інтелектуальна система захисту. Інвертор надійно захищений від дугових пробоїв. В основі такої системи захисту лежить виявлення дугових розрядів по лінії постійної напруги, і вимкнення інвертора при виникненні таких ситуацій з метою запобігання утворення пошкодження провідників чи навіть утворення пожежі. 
  • Гарантійний термін для даного пристрою становитиме 5 років. Компанія Huawei офіційно заявила про те, що гарантійний термін на інвертор SUN2000-30KTL-M3 складатиме 15 років.

Фіксація інвертора на поверхні стіни чи металевої конструкції здійснюєтьсяз допомогою спеціального, універсального кронштейна.

До слова, виробник інвертора - загально відома китайська компанія Huawei з року в рік стабільно займає найвищі місця (топ-2) в світі за обсягами продажу даного виду товару. Це вкотре підтверджує високу якість пристроїв від даного виробника, адже якби товар був неякісним, його б не купували, погодьтесь.

Огляд інвертора Huawei 30KTL M3: